Fundusz Animacji Kultury - Projekty rewitalizacyjne 2016
Działanie: Kino na B(l)oku

Rok rozpoczęcia: 2016

Rok zakończenia: 2016

Adres: Rybieńska 21

Podmiot realizujący: Dom Kultury Świt w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy we współpracy z Zarządem Osiedla Targówek Fabryczny

Podmiot nadzorujący: Biuro Kultury

Kontakt do podmiotu nadzorującego: mgornicki@um.warszawa.pl

Opis działania:

Organizacja festynu sąsiedzkiego, którego finałem będzie pokaz filmu na ścianie kamienicy przy ul. Ziemowita 16.

Festyn sąsiedzki, przedstawienie "Cyrk na walizkach" Pracowni Cyrkowej, warsztaty recyklingowe, grill sąsiedzki, nietypowa przestrzeń oraz film "Hydrozagdka" na ścianie kamienicy przy ulicy Rybieńskiej 21 to kolejna odsłona Kina na B(l)oku realizowanego do tej pory w przestrzeni bródnowskiego blokowiska.

Targówek Fabryczny - miesce dla wielu mało znane i nieodkryte, kojarzące się jendoznacznie. Prawda, jak to zazwyczaj bywa, jest zupełnie inna. Targówek Fabryczny to kilka tysięcy osób, które zamieszkują głównie kamienice. Stąd pomysł na Kino na Kamienicy. Choć w skali Warszawy kilka tysięcy osób to niewiele, jednak może dzięki temu, bardzo prężnie działa tutaj Rada Osiedla Targówek Fabryczny oraz Cafe Sąsiad - inicjatywa powstała dzięki okolicznym mieszkańcom.

We współpracy z Cafe Sąsiad, Radą Osiedla oraz Pawłem Skayem - pomysłodawcą Kina na B(l)oku, stworzyliśmy projekt Kina na Kamienicy.


Etapy realizacji działania:

1. zrealizowano wydarzenie kulturalne


Legenda:
Etap zakończony
Etap aktualny
Etap planowany

Komentarze:

Żaden komentarz jeszcze nie został dodany!