Otwarte spotkania muzyczne raz w tygodniu były prowadzone przez zawodowego chórmistrza. Chór był otwarty - międzypokoleniowy i wielokulturowy, a uczestnictwo w nim bezpłatne. Repertuar tworzyły piosenki z Pragi i z różnych stron świata w nowych aranżacjach. Równolegle do prób odbywały się zajęcia umuzykalniajace dla dzieci. Próby chóru na praskich podwórkach połączone były z warsztatami (warsztaty prowadziły osoby uczestniczące). Chórzyści uczestniczyli również w happeningach realizowanych w różnych miejscach Pragi. Finałem projektu był koncert chóru i nagranie.
W 2016 roku Fundacja Sztuki Arteria przeprowadziła 21 ogólnodostepnych, edukacyjnych, międzypokoleniowych spotkań muzycznych otwartych dla społeczności praskiej, 3 otwarte próby podwórkowe i warsztaty w różnych miejsach Pragi, 3 happeningi muzyczne oraz związała parterstwo z Fundacją Zakochana Warszawa oraz Domem Kultury TuPraga.
W 2017 roku organizacja przeprowadziła 37 ogólnodostepnych, edukacyjnych, międzypokoleniowych spotkań muzycznych otwartych dla społeczności praskiej, 7 otwartych prób podwórkowych i warsztatów w różnych miejsach Pragi, 20 happeningów muzycznych i kontynuowała współpracę z innymi NGO i instytucjami na obszarze ZPR (Centrum Wielokulturowym, Fundacją Zmiana, Muzeum Warszawskiej Pragi, Stowarzyszeniem na Rzecz Pomocy i Rozwoju Q Zmianom, Stowarzyszeniem Otwarte Drzwi, Stowarzyszeniem Praktyków Dramy STOP-KLATKA, Praską Światoteką). Sam projekt był zaprezentowany też dwóm organizacjom pozarządowym (z Krakowa i z Białorusi).
Więcej informacji: http://chorhurra.pl/
Brak załączników.
Legenda:
Etap zakończony
Etap aktualny
Etap planowany
Komentarze:
Żaden komentarz jeszcze nie został dodany!