Kontynuowanie i rozwijanie Centrum Społecznego PACA

Rok rozpoczęcia: 2016

Rok zakończenia: 2022

Adres: Paca 40

Podmiot realizujący: Stowarzyszenie CAL i Fundacja Rodzinna

Kontakt do podmiotu realizującego: paca40@cal.org.pl

Podmiot nadzorujący: Centrum Komunikacji Społecznej

Kontakt do podmiotu nadzorującego: inicjatywa@um.warszawa.pl

Opis działania:

Celem zadania jest prowadzenie Centrum Społecznego PACA w formule Miejsca Aktywności Lokalnej oraz wspieranie działań lokalnych na terenie objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji. W ten sposób możliwe jest zwiększenie świadomości i aktywności obywatelskiej osób mieszkających na tym obszarze.

Paca 40 to spotkanie, wspólnota, pasja

Na Paca 40 spotkasz swoich sąsiadów i ludzi takich jak Ty – mających pasje i chcących się nimi dzielić z innymi. Aktywni mieszkańcy, społecznicy, artyści, akademicy tworzą to miejsce pełne otwartych, bezpłatnych akcji. Czekamy także na Ciebie! Nie tylko nauczysz się nowych umiejętności, z całą rodziną weźmiesz udział w bezpłatnych zajęciach lub skorzystasz z porady specjalisty, zrobisz coś wspólnie z sąsiadami, a także nawiążesz nowe, fascynujące znajomości i poczujesz się jak w domu! Zobacz nasze akcje. Bieżące informacje i zdjęcia obejrzysz na naszym Facebooku.

Paca 40 to wzajemność, działanie, rozwój!

Nasze zajęcia są wyjątkowe ponieważ prowadzą je WOLONTARIUSZE, czyli mieszkańcy, którzy chcą zrobić coś dla swojego otoczenia i innych. Ty także możesz rozpocząć przygodę z wolontariatem na Paca 40 i podzielić się tym, co masz najcenniejsze: swoim czasem i umiejętnościami np. uczyć języka, rękodzieła, udzielać porad, zorganizować spotkanie lub wydarzenie.

Jeśli od dawna masz POMYSŁ na działanie, ale potrzebujesz miejsca – przyjdź na Paca i skorzystaj bezpłatnie z przestrzeni. Zapraszamy także organizacje pozarządowe, które szukają miejsca na zorganizowanie warsztatów lub spotkań dla mieszkańców.

WOLNA PRZESTRZEŃ na Paca 40:

Wolna Przestrzeń to potrójna propozycja dla rodzin: Klub Maluchacoworking dla rodziców i kawiarnia. Wolna Przestrzeń prowadzona jest przez Fundację Rodzinna.

Informacja pochodzi ze strony: http://centrumpaca.pl/


zdjęcie ze strony internetowej ( http://centrumpaca.pl/ )

zdjęcie ze strony internetowej ( http://centrumpaca.pl/ )

Dokumenty:

Brak załączników.

Linki:

Brak linków.

Etapy realizacji działania:


Legenda:
Etap zakończony
Etap aktualny
Etap planowany

Komentarze:

Żaden komentarz jeszcze nie został dodany!